W aplikacji TańculaUP znajdziesz:

Nieważne czy chcesz ćwiczyć w domu, czy na siłowni, 4 razy w tygodniu, czy tylko 2. W aplikacji TańculaUP znajdziesz dopasowany do swoich preferencji i poziomu zaawansowania plan treningowy. Każdy plan treningowy jest ułożony tak, aby zapewnić Ci najlepsze efekty.

Żeby Twoje treningi były nie tylko efektywne, ale również bezpieczne, w aplikacji znajdziesz różne zestawy ćwiczeń na rozgrzewkę przed treningiem. 

Na podstawie uzupełnionej przez Ciebie ankiety doświadczony dietetyk przygotuje dla Ciebie polecaną kaloryczność diety i rozkład makroskładników. Wszystko będzie dopasowane do Twojego celu, wieku, wzrostu i aktualnej masy ciała.

Tutaj nic nie jest tworzone przez automat. Nad wszystkim czuwa realny dietetyk. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dieta będzie skuteczna i jednocześnie bezpieczna dla Twojego zdrowia.

Śniadania, obiady, kolacje, przekąski, dania wegetariańskie, bez laktozy i bez glutenu… W aplikacji Zacznij z Siwą na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przy każdym przepisie znajdziesz też jego wartość odżywczą, czyli kaloryczność i rozkład makroskładników w porcji gotowego dania.

Korzystając z aplikacji TańculaUP nie musisz stosować się do jadłospisu wymyślonego przez kogoś innego i je≥ść rzeczy, na które akurat nie masz ochoty. W aplikacji znajdziesz interaktywny planer posiłków z kalkulatorem kalorii i makroskładników. To nowoczesne narzędzie, dzięki któremu, możesz samodzielnie decydować o tym, co zjesz na każdy posiłek. Swój jadłospis możesz komponować korzystając ze wszystkich dostępnych w aplikacji przepisów na posiłki oraz bazy ponad 1000 różnych produktów.

Na podstawie swojego planu posiłków szybko, automatycznie utworzysz listę zakupów na dowolnie wybrane dni. Pojawią się na niej wszystkie potrzebne składniki wraz z ich ilościami.

Przez cały czas korzystania z aplikacji, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, w dowolnym momencie możesz napisać wiadomość i zadać pytanie trenerowi lub dietetykowi. Żadne Twoje pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

TańculaUP

w aplikacji znajdziesz:

skuteczny plan treningowy
polecaną kaloryczność diety i rozkład makroskładników
ponad 200 fit przepisów
planer posiłków z listą zakupów
wsparcie specjalistów
6 miesięcy
549 zł
91,50 zł/msc
3 miesiące
315 zł
105 zł/msc
Subskrypcja
129 zł miesięcznie

Kup teraz

premium access

w aplikacji znajdziesz:

skuteczny plan treningowy

polecaną kaloryczność diety i rozkład makroskładników

ponad 200 fit przepisów

planer posiłków z listą zakupów

lepszy kontakt z trenerem i dietetykiem

gotowe jadłospisy

dowiedz się więcej

6 miesięcy
999 zł
199 zł/msc
3 miesiące
630 zł
195 zł/msc
Subskrypcja
199 zł miesięcznie

Kup teraz